قوانین و مقررات

 

1- تمامی فعالیتهای فروشگاه اینترنتی لاسا ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.
2- سایت لاسا ایران تمام تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان خود برای ایجاد بستری امن به کار گرفته و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص و یا اشخاصی مگر به دستور مرجع قضایی قرار نمی دهد.
3- کاربران فروشگاه اینترنتی لاسا ایران می‌توانند ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز از سایت استفاده کرده و سفارش های خود را ثبت نمایند.
4- اگر فروشگاه اینترنتی لاسا ایران در قیمت گذاری اقلام مندرج در فروشگاه دچار خطا گردد،‌ حق فسخ سفارش های ثبت شده با چنین قیمت هایی را برای خود محفوظ داشته و وجه پرداختی را به حساب مشتری باز می گرداند.
5- حق لغو سفارش ثبت شده و استرداد وجه پرداختی به هر علتی من جمله اتمام موجودی کالا برای فروشگاه اینترنتی لاسا ایران محفوظ است. در صورتی که موجودی یک کالا به اتمام رسیده باشد، کاربران می‌توانند کالای دیگری انتخاب نمایند.
6- استرداد وجه پرداختی، پس از تأیید فروشگاه اینترنتی لاسا ایران بین یک تا سه روز کاری انجام می پذیرد.
7- ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص تحویل گیرنده هنگام دریافت کالای سفارش داده شده الزامی است. فروشگاه اینترنتی لاسا ایران ز تحویل کالا بدون ارائه کارت شناسایی اکیدا معذور است.
8- فروشگاه اینترنتی لاسا ایران از تحویل سفارش در مکان های عمومی مانند پارک، پارکینگ و… معذور می باشد.
9- فروشگاه اینترنتی لاسا ایران می‌تواند قوانین و شرایط مندرج در سایت، سایر قوانین مربوطه به آن و همچنین نحوه استفاده از سایت را بدون اعلام قبلی تغییر دهد.
10- کلیه کاربران توافق می نمایند که استفاده ایشان از سایت به منزله مطالعه و پذیرش کامل آخرین نسخه منتشره شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی لاسا ایران می باشد.
11- کاربران فروشگاه اینترنتی لاسا ایران موظف به رعایت قوانین مرتبط فوق و سایر قوانین مربوطه می‌باشند.